Výsledky utkání - dorost
Jaro 2018
07.03.2018 15:22Rozpis jaro 2018 | ||||||
KDY | SOUPEŘ | KDE | ČAS | SRAZ / ODJEZD | CO | POZNÁMKA |
ÚT,ČT | Rájec | 17:30-19:00 | 17:20 | TRÉNINKY | ||
NE 25.3. | R - BOHUNICE | RÁJEC | 12:45 | 11:45 | mistr.utkání | |
NE 1.4. | R - ROUSÍNOV | RÁJEC | 13:15 | 12:15 | mistr.utkání | |
NE 8.4. | ŠLAPANICE - R | ŠLAPANICE | 13:15 | 11:30 | mistr.utkání | |
NE 15.4. | R - DĚDICE | RÁJEC | 13:15 | 12:15 | mistr.utkání | |
NE 22.4. | FKD - R | DRNOVICE | 13:15 | 11:30 | mistr.utkání | |
NE 29.4. | R - RÁJEČKO | RÁJEC | 13:45 | 12:45 | mistr.utkání | |
ÚT 1.5. | BOSKOVICE - R | BOSKOVICE | 10:00 | 9:00 | mistr.utkání | |
NE 13.5. | R - BUČOVICE | RÁJEC | 14:15 | 13:15 | mistr.utkání | |
NE 20.5. | SOBĚŠICE - R | SOBĚŠICE | 16:00 | 14:30 | mistr.utkání | |
NE 27.5. | R - KNÍNICE | RÁJEC | 14:15 | 13:15 | mistr.utkání | |
SO 2.6. | KUNŠTÁT - R | KUNŠTÁT | 14:15 | 13:00 | mistr.utkání | |
NE 10.6. | R - MS BRNO | RÁJEC | 14:15 | 13:15 | mistr.utkání | |
SO 16.6. | TIŠNOV - R | TIŠNOV | 13:15 | 12:00 | mistr.utkání |
Muži ,,B" - rozpis podzim 2016
31.08.2016 15:36KDY | SOUPEŘ | KDE | ČAS | SRAZ / ODJEZD | ||
ÚT,ČT | Rájec | 17:30-19:00 | 17:20 | |||
NE 14.8. | R - LÍPŮVKA ,,B" | Rájec | 13:45 | 12:45 | ||
NE 21.8. | VÍSKY ,,B" - R | VÍSKY | 14:00 | 12:45 | ||
SO 27.8. | DOUBRAVICE ,,B"- R | DOUBRAVICE | 16:30 | 15:30 | ||
NE 4.9. | R - RÁJEČKO ,,C" | Rájec | 13:15 | 12:15 | ||
NE 11.9. | VAVŘINEC ,,B"- R | VAVŘINEC | 16:00 | 14:45 | ||
NE 18.9. | R - SKALICE ,,B" | Rájec | 12:45 | 11:45 | ||
NE 25.9. | LAŽÁNKY - R | LAŽÁNKY | 15:30 | 14:15 | ||
NE 9.10. | VODĚRADY - R | VODĚRADY | 15:00 | 13:45 | ||
NE 16:10 | R - JEDOVNICE ,,B" | Rájec | 12:15 | 11:15 |
Nadstavbová část jaro 2015
06.05.2015 17:32Jaro 2015
ROZLOSOVÁNÍ: Dorost – nádstavbová část
1. 8.5. - 14.15 - Rájec – V. Opatovice – sraz 13.15
2. 9.5. - 16.30 - Knínice - Rájec - odjezd 15.15
3. 17.5. - 14.15 - Rájec – Lysice/Kunštát – sraz 13.15
4. 24.5. - 14.30 - Letovice - Rájec – odjezd 13.15
5. 31.5. - 14.15 - Rájec – Knínice – sraz 13.15
6. 7.6. - 10.15 - Lysice/Kunštát – Rájec – odjezd 9.00
7. 14.6. - 14.15 - Rájec - Letovice – sraz 13.15
8. 21.6. - 14.15 - V. Opatovice - Rájec – odjezd 12.45
Rozpis přípravných zápasů
10.12.2014 18:54ROZPIS TRÉNINKŮ A PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ DOROSTU - JARO 2015
KDY | SOUPEŘ | HŘIŠTĚ | ČAS | SRAZ/ODJEZD | CO | NÁVRAT/POZ. |
ÚT So |
od 17.01.15 |
Tělocvična UT Rájec |
18:30-20:00 10:00-11:30 |
18:15 09:45 |
trénink trénink |
|
Ne 15.02.15 | Turnaj Letovice |
Hala Letovice | 08:00 |
07:15 | halový turnaj | cca 16:00 |
So 28.02.15 | R - Ráječko |
UT Boskovice |
10:00 |
09:15 | přípravný zápas | |
NE 08.03.15 | R - Boskovice ml.dorost | UT Boskovice | 15:00 | 14:15 | přípravný zápas | |
Ne 15.03.15 | R - muži Lažany | UT Boskovice |
17:00 | 16:15 | přípravný zápas | |
So 21.03.15 | R - Blansko ml. dorost |
tréninkové hřiště Rájec | 10:00 | 09:00 | přípravný zápas | podle počasí se upřesní hřiště (UT Brno) a čas zápasu |
1 | ||||||
DOROST - PODZIM 2014
25.08.2014 20:43Okresní přebor, skupina A (OFS Blansko)
PODZIM 2014 | ROZPIS | ZÁPASŮ | ||||
KDY | SOUPEŘ | HŘIŠTĚ | ČAS | SRAZ/ODJEZD | CO | VÝSLEDKY/BRANKY |
ÚT,ČT | Rájec | 17:30-19:00 | 17:15 | TRÉNINKY | ||
SO 23.08.14 | R - KNÍNICE | Rájec | 15:00 | 14:15 | přípravné utkání | 5:2 (0:2) |
NE 31.08.14 | R - SLOUP | Rájec | 13:45 | 12:45 | mistr.utkání | 11:0 (5:0) |
NE 07.09.14 | DRNOVICE - R | Drnovice | 13:45 | 12:45 | mistr.utkání | 2:3 (2:2) |
NE 14.09.14 | R - LIPŮVKA | Rájec | 13:15 | 12:15 | mistr.utkání | 0:1 (0:1) |
NE 21.09.14 | KOTVRDOVICE - R | Kotvrdovice | 13:15 | 12:00 | mistr.utkání | 0:7 (0:2) |
NE 28.09.14 | R - DOUBRAVICE | Rájec | 13:15 | 12:15 | mistr.utkání | 5:0 (4:0) |
NE 05.10.14 | R - OLOMUČANY | Rájec | 12:45 | 11:45 | mistr.utkání | 5:1 (3:0) |
NE 12.10.14 | ČERNÁ HORA - R | Černá Hora | 12:15 | 11:15 | mistr.utkání | |
NE 19.10.14 | SLOUP - R | Sloup | 12:00 | 11:00 | mistr.utkání | |
NE 26.10.14 | R - DRNOVICE | Rájec | 11:45 | 10:45 | mistr.utkání | |
SO 01.11.14 | LIPŮVKA - R | Lipůvka | 11:15 | 10:00 | mistr.utkání | |
DOROST - PODZIM 2012
12.08.2012 15:33Okresní přebor, skupina A (OFS Blansko)
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Ráječko | NE 02.09. 14:15 | 2:4 (1:2) |
Adamov | Rájec-Jestřebí | NE 09.09. 13:45 | 1:2 (0:0) |
Rájec-Jestřebí | Kotvrdovice | NE 16.09. 14:15 | 5:0 (3:0) |
Černá Hora / Bořitov | Rájec-Jestřebí | NE 23.09. 13:15 | 0:2 (0:1) |
Rájec-Jestřebí | Sloup / Ostrov | NE 30.09. 13:45 | 13:0 (5:0) |
Olomučany | Rájec-Jestřebí | NE 07.10. 12:45 | 1:8 (0:3) |
Rájec-Jestřebí | Lipůvka | NE 14.10. 12:45 | 1:1 (0:1) |
Rájec-Jestřebí | Jedovnice | SO 20.10. 12:45 | 6:1 (2:1) |