Vydřené první vítězství

27.05.2013 19:14

Dnes jsme dohrávali odložené utkání na půdě Olympie Ráječko. Ikdyž se domácí nachází na dně tabulky,tak nás nečekalo lehké utkání.

Opět poločas dvou rozdílných výkonů. Do zápasu jsme vstoupili dobře a ujali se brzy vedení a po celou první půlku jsme na hřišti dominovali a domácí do ničeho téměř nepustili.Do šaten jsme šli za stavu 6:2 pro nás.Také jsme neproměnili  jasné brankové příleřitosti a to se nám do druhého poločasu vymstilo.Místo aby jsme si v klidu zahráli fotbal a utkání dohráli bez nějakých velkých emocí,tak Ráječko na nás vletělo a začalo dávat branky. My jsme se jen bránili a nedokázali si pořádně nahrát a vystřelit na bránu.Domácí nás druhý poločas přestříleli a vyhráli ho 5:3.

Zase se potvrdili,že jeden poločas zahrajeme dobře a druhý špatně.

Ráječko - Rájec  7:9 ( 2:6 )

branky: Málek - 3, Dovrtěl - 2, Štěpánek, Nezval, Šváb, Kala

sestava: Kotouč - Šváb, Ševčík Jakub, Ševčík Jan, Švec - Dovrtěl, Kala, Hruška, Nezval, Málek, Štěpánek, Koumar