Ve Vyškově až 7.místo

11.02.2013 20:24

Starší přípravka absolvovala první halový turnaj a to ve Vyškově.Tak trochu jsme si připadali jako na kolotoči.Turnaj bych rozdělil na dvě kategorie,první výsledkově a druhou herní.

První kategorie: s umístěním spokojeji nemůžem být,protože scházelo málo a mohli jsme mít bronz,ale jak se říká,na kdyby se nehraje.prostě jsme nezvládli konce utkání,které jsme měli velmi dobře rozehrané a po individuálních chybách,jsme to nezvládli.Nejvíce nás mrzí utkání s Vyškovem,kdy jsme během pěti minut vedli 3:0 a domácí stačili skóre ještě otočit a v poslední minutě jsme srovnali a další utkání se Slatinou jsme inkasovali v poslední sekundě.

Druhá kategorie: co se týče hry,tak jsem spokojený,protože krom jednoho utkání a to se Svratkou,která byla herně úplně někde jinde jak všichni týmy.které se zúčastnili.Vrátím se trochu zpět,na to že to byl náš první turnaj,tak jsme dávali vcelku hodně branek a hra byla místama velmi dobrá.Ale co nás opět mrzelo,bylo velmi mnoho nepoměněných a hlavně gólových příležitostí.Ale jinak turnaj hodnotím pozitivně.

Výsledky našeho mužstva: Rájec - Soběšice 1:1 ( Hruška )

- Bošovice  8:3 ( Kala - 2, Dovrtěl - 2, Hruška - 2, Nezval, Ševčík  Jakub )

- Vyškov     4:4 ( Dovrtěl - 2, Hruška, Plch )

- Slatina     2:3 ( Dovrtěl, Kala )

- Svratka    0:11

- Obřany    2:2 ( Dovrtěl, Plch )

- Rudice     0:4

Umístění: 1, Rudice