Překvapení Kola

13.04.2015 19:29

V neděli 12.4.2015 naše A mužstvo zajíždělo na horkou půdu prozatím vedoucího mužstva Vyškova.

Utkání začalo ve velice dobrém tempu. Prvních deset minut byl náš tým  pod velkým tlakem, jenž domácí nedokázali využít ke vstřelení vedoucí branky. Ale zhruba po dvaceti minutách hry se již měnilo skóre, a to v náš neprospěch, kdy za domácí po celkem nenápadné akci zakončoval do prázdné brány Sigmund. Poté se obraz hry vyrovnal, naši hráči drželi více míč a hráli na brejky. Jeden z těchto brejků zakončoval po přiťuknutí Macháčka střelou z velkého vápna Pollák. Nicméně do kabin se šlo za nepříznivého stavu, a to 2:1 z pohledu domácího mužstva, když po totožné akci zvyšoval Smutný. Po přestávce naše mužstvo hrálo s domácími dále vyrovnanou partii, kdy se šance střídaly na obou stranách. Zhruba půl hodiny před koncem utkání, po naší rychlé akci našel krásným křižným pasem Čepa opět Polláka a ten tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhal. I přes závěrečný velký tlak domácích se naši hráči ubránili a utkání skončilo cennou remízou 2:2.

Sestava: M.Šmerda, Žilka, Čepa, Hanskut, Beránek, Skácel, Klimeš, Štrajt,Pollak,Dvořák, Macháček,

Střídali: Kunc, Lesovský, Orel

Vyškov B Rájec-Jestřebí 2:2 (2:1)
Branky: Sigmund, Smutný - Pollak 2