Muži si připsali první výhru, dorost jednoznačně zvítězil.

16.09.2012 17:35

Aktualizováno: 6:14 - Přidán komentář Dorostu a aktuální tabulky a výsledky!

Další z domácích víkendových utkání je za námi. Mužům se podařilo konečně prolomit smůlu a díky trefám Sedláka a Macháčka se jim podařilo získat tři body proti těžkému soupeři Slovanu Brno. Jadnoznačně se podařilo zvítězit po dlouhé době také dorostencům. Další bod si do tabulky připsali i mladší žáci, kteří díky bojovnosti vyrovnávali v poslední minutě.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. Slovan Brno 2:1 (1:0)

Muži, 1. A třída JmKFS, skupina A
neděle, 16. září 2012, 16.00
Více o utkání naleznete ZDE!

Dorost po dlouhé době jednoznačně zvítězil nad soupeřem. Pětku si odváželi hosté z Kotvrdovic, když bylo rozhodnuto již po poločase.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. Sokol Kotvrdovice 5:0 (3:0)

neděle, 16. září 2012, 13.45

Starším žákům se nepodařilo prolomit prokletí série vysokých proher, naopak mlaší žáci díky bojovnému výkonu do posledních minuty. Proti Slatině vyrovnávali až v poslední minutě.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. SK Slatina 1:7 (0:3)