Krátké reporty z utkání Rájeckého Áčka

13.04.2015 19:11

28.3.2015 – První mistrovské utkání jsme odehráli na půdě Řečkovic. Tento zápas se nám herně ani výsledkově nepovedl a prohráli jsme 4:0. Soupeř byl hratelný, ale po našich individuálních chybách jsme inkasovali laciné branky. Před zápasem ukončil kariéru J.Hepp (z nepochopitelného důvodu, že už ho nebaví fotbal) a dále byla znát absence P.Žilky a L.Macháčka. S těmito hráči jsme mohli pomýšlet na bodový zisk, ale pouze kdyby.

Sestava: M.Šmerda, Štrof M., Čepa, Klimeš, Beránek,Štrajt,Pollak,Štrof A.,Skácel,Kunc,Dvořák

Střídali: Lesovský, Vorel

5.4.2015 – Druhé mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě s celkem Medlánek. Soupeř byl velice kvalitní a začátek patřil Medlánkám. Vytvořil si tlak i brankové příležitosti, ale ani jednu z nich neproměnil díky našemu brankáři, který zlikvidoval za 1.poločas 3 samostatné nájezdy. Mi jsme se osmělili až ve zhruba 20 minutě, kdy K.Dvořák střelou na zadní tyč ještě svou šanci neproměnil. Poté následovalo vyloučení hostujícího hráče a nám se podařilo během deseti minut 3 brankami podle mého mínění rozhodnout zápas. Soupeř si v druhé půlce vytvořil šance, které opět neproměnil díky famózně chytajícímu golmanovi a korigoval až v 80. minutě po standartní situci na konečných 3:1. Hra byla dost nevyvážená, ale 3 body zůstaly na domácí půdě což je velmi pozitivní do dalších zápasů.

Sestava:M.Šmerda, Štrof M., Klimeš, Hanskut,Beránek,Lesovský, Štrajt,Pollak,Dvořák,Macháček, Čepa

Střídali: Skácel,Štrof A.,Zřídkaveselý, Kunc