17.02.2013 18:53

Další zápas zimního turnaje v Boskovicích.

Z nejrůznějších důvodů jsme odjeli k zápasu pouze se 12 hráči.

ARTÉZIA Cup: Rájec-Jestřebí vs. Boskovice 5:3 (3:1)

První gól dal, po zaváhání boskovické obrany, Jirka Hepp. Druhý přidal, po vysunutí Michalem Tajnaiem, Martin Klicpera, na 3:0 zvyšoval z penalty Tomáš Hejč. Boskovický Janíček v závěru poločasu pouze snížil na 3:1. Od 30.min nastoupil za Boskovice Vorlický, hráči Boskovic byli častěji u míče a po našich chybách se dostávali do některých slibných šancí. Naštěstí proměnili pouze jedinou a za stavu 3:2 jsme využili brejkových situací k navýšení skóre na 5:2, obě branky dal Klicpera. Boskovice v poslední minutě krásnou střelou z dálky upravily na 5:3 pro náš tým.

Za naše mužstvo nastoupil v bráně, mladší dorostenec Boskovic, Daniel Janík.

Výsledek je povzbuzením do další tréninkové práce, v dalším týdnu máme 3 tréningové jednotky zakončené sobotním utkáním s Kuřimí.

Góly: Klicpera 3, Hepp, Hejč

Sestava: Janík - Svoboda, Kučera, Klimeš, Hejč - Tajnai Michal, Hepp, Sedlák, Palkanynec - Klicpera, Macháček - Štrof

Trenér a realizační tým: Málek, Šmerda, Bačovský, Zouhar