8. kolo : MKZ Rájec vs ČAFC 2011

14.10.2012 13:01

V 8. kole soutěží 1. třídy starších žáků Jihomoravského fotbalového svazu přivítali na domácí půdě naši starší žáci hráče ČAFC Brno 2011.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. ČAFC Brno 2011 2:6 (1:4)

Starší žáci, 1. třída JmKFS, skupina A
neděle, 14. října 2012, 9.00
Střelci Rájce: Kunc 2.
Sestava Rájce: Žabka - Čada, Šamalík, Sekanina - Müller, Dovrtěl R., Burgr - Lippiello, Kunc - Prudký, Koumar, Dovrtěl J., Tenora.

Hned v první minutě jsme se po pěkné individuální akci Davida Kunce ujali vedení 1:0. Bohužel pak převzalo otěže zápasu mužstvo ČAFC Brno, kterému jsme odolávali až do 21. minuty prvního poločasu, kdy po centru ze strany jsme si nepohlídali středního záložníka soupeře. Ten jen doklepával do prázdné branky - 1:1. V zápětí po uklouznutí stopera jsme darovali soupeři branku na 1:2 a v závěru poločasu jsme opět po individuálních chybách dostali ve 32. a 34. minutě ještě dvě branky.

Do druhého poločasu se hra co do důrazu a přistupování k hráčům zlepšila a měli jsme opět šanci snížit. Byl to samostatný únik Davida Kunce, bohužel tuto šanci jsme neproměnili. Pak se hra odehrávala ve znamení mnoha osobních soubojů, kdy mnoho šancí nebylo ani na jedné straně k vidění. Byla to až krásná střela hráče ČAFC v 58. minutě, které upravila skóre na 1:5. V zápětí se nám díky Davidu Kuncovi podařilo zkorigovat na 2:5, ale poslední slovo měli nakonec hosté a utkání skončilo 2:6.