8.kolo: Doma se vyhrává

24.10.2012 19:22

V posledním domácím utkání naši nejmenší nezávahali a v 8.kole nakonec porazili po nerozhodném polačase hráče Jedovnic poměrně vysoko 7:3. V utkání se blýsknul pěti brankami Luboš Hruška.

Rájec - Jedovnice  7:3 (2:2)

Branky: Hruška 5, Dovrtěl, Kala

Sestava: Koumar (Kotouč) - Šváb, Ševčík Jan, Ševčík Jakub, Plch - Dovrtěl, Hruška, Kala, Nezval, Štěpánek, Tsekhonya

Dnes jsme odehráli poslední zápas na domácí půdě. Za soupeře jsme měli mužstvo z Jedovnic. Do utkání jsme vletěli s odhodláním, že chceme potvrdit, že doma se má vyhrávat. Opět jsme neproměnili některé vyložené šance. Po celou dobu jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhrali.

Poločas skončil remízou a do druhé půle jsme si řekli, že chceme hrát tak jako v předešlých a úspěšných zápasech a to také kluci dodrželi a odměnou jim bylo vítězství. Dnes dominoval na hřišti Luboš Hruška,který se blýskl pěti brankami. Celý tým makal až do poslední minuty a za to klukům chci poděkovat.

Ještě nás čeká příští týden poslední podzimní utkání a to v Adamově, kde nás čeká podobné utkání jako dnes.Tak doufám, že se nám podaří předvést stejný výkon jako dnes.Byla by to pěkná tečka za podzimní sezónou.