Výsledky utkání - muži
MUŽI - JARO 2013
03.11.2013 19:551. B třída, skupina A (JmKFS) JARO
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Řečkovice | NE 11.08. 16:30 | 2:0 |
Blansko B | Rájec-Jestřebí | SO 17.08. 16:30 | 0:2 |
Rájec-Jestřebí | Letonice | NE 25.08. 16:30 | 8:3 |
Bohdalice | Rájec-Jestřebí | SO 31.08. 16:30 | 1:1 |
Rájec-Jestřebí | Doubravice | NE 08.09. 16:30 | 4:0 |
Medlánky | Rájec-Jestřebí | SO 14.09. 16:00 | 0:3 |
Rájec-Jestřebí | Švábenice | NE 22.09. 16:00 | 5:0 |
Rájec-Jestřebí | Lipovec | NE 29.09. 16:00 | 0:0 |
Tišnov | Rájec-Jestřebí | NE 06.10. 15:30 | 0:1 |
Rájec-Jestřebí | Rousínov B | NE 13.10. 15:00 | 5:2 |
Čebín | Rájec-Jestřebí | NE 20.10. 15:00 | 1:1 |
Rájec-Jestřebí | Svratka Brno | NE 27.10. 14:30 | 3:1 |
Podolí | Rájec-Jestřebí | SO 02.11. 14:00 | 0:4 |
Řečkovice | Rájec-Jestřebí | SO 09.11. 14:00 |
Výsledky utkání - dorost
Rozpis přípravných zápasů
10.12.2014 18:54ROZPIS TRÉNINKŮ A PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ DOROSTU - JARO 2015
KDY | SOUPEŘ | HŘIŠTĚ | ČAS | SRAZ/ODJEZD | CO | NÁVRAT/POZ. |
ÚT So |
od 17.01.15 |
Tělocvična UT Rájec |
18:30-20:00 10:00-11:30 |
18:15 09:45 |
trénink trénink |
|
Ne 15.02.15 | Turnaj Letovice |
Hala Letovice | 08:00 |
07:15 | halový turnaj | cca 16:00 |
So 28.02.15 | R - Ráječko |
UT Boskovice |
10:00 |
09:15 | přípravný zápas | |
NE 08.03.15 | R - Boskovice ml.dorost | UT Boskovice | 15:00 | 14:15 | přípravný zápas | |
Ne 15.03.15 | R - muži Lažany | UT Boskovice |
17:00 | 16:15 | přípravný zápas | |
So 21.03.15 | R - Blansko ml. dorost |
tréninkové hřiště Rájec | 10:00 | 09:00 | přípravný zápas | podle počasí se upřesní hřiště (UT Brno) a čas zápasu |
1 | ||||||
Výsledky utkání - starší žáci
STARŠÍ ŽÁCI - 2013/2014
03.11.2013 20:451. třída starších žáků, skupina A (JmKFS)
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Boskovice | SO 24.08. 14:30 | 0:5 |
Bystrc | Rájec-Jestřebí | SO 31.08. 09:00 | 12:1 |
Rájec-Jestřebí | Bučovice | SO 07.09. 14:30 | 1:2 |
Šlapanice | Rájec-Jestřebí | SO 14.09. 09:00 | 2:1 |
Rájec-Jestřebí | Bohdalice | SO 21.09. 14:30 | 4:1 |
Rájec-Jestřebí | Svratka | SO 28.09. 14:30 | 0:2 |
Tišnov | Rájec-Jestřebí | SO 05.10. 14:30 | 2:2 |
Rájec-Jestřebí | Slavkov | SO 12.10. 14:30 | 3:1 |
Řečkovice | Rájec-Jestřebí | NE 20.10. 11:30 | 0.2 |
Rájec-Jestřebí | Kuřim | SO 26.10. 14:30 | 0:4 |
Soběšice | Rájec-Jestřebí | NE 03.11. 09:30 | 3:0 |
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Boskovice | Rájec-Jestřebí | SO 05.04. 14:30 | 4:0 |
Rájec-Jestřebí | Bystrc | NE 13.04. 09:00 | 3:0 |
Bučovice | Rájec-Jestřebí | SO 19.04. 14:30 | 1:2 |
Rájec-Jestřebí | Šlapanice | NE 27.04. 09:00 | 1:4 |
Bohdalice | Rájec-Jestřebí | SO 04.05. 10:30 | 2:2 |
Svratka | Rájec-Jestřebí | SO 10.05. 10:30 | 7:0 |
Rájec-Jestřebí | Tišnov | NE 18.05. 09:00 | 2:1 |
Slavkov | Rájec-Jestřebí | NE 25.05. 09:00 | 2:2 |
Rájec-Jestřebí | Řečkovice | NE 01.06. 09:00 | 1:2 |
Kuřim | Rájec-Jestřebí | NE 08.06. 09:00 | 1:0 |
Rájec-Jestřebí | Soběšice | NE 15.06. 09:00 | 3:0 kont. |
Výsledky utkání - mladší žáci
MLADŠÍ ŽÁCI - 2013/2014
22.06.2014 21:301. třída mladších žáků, skupina A (JmKFS)
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Boskovice | 4:1, 6:3 | |
Bystrc | Rájec-Jestřebí | 5:3, 6:1 | |
Rájec-Jestřebí | Bučovice | 2:13, 4:6 | |
Šlapanice | Rájec-Jestřebí | 4:5, 4:4 | |
Rájec-Jestřebí | Bohdalice | 11:2, 13:0 | |
Rájec-Jestřebí | Svratka | 3:6, 3:5 | |
Tišnov | Rájec-Jestřebí | 0:2, 3:3 | |
Rájec-Jestřebí | Slavkov | 8:1, 5:2 | |
Řečkovice | Rájec-Jestřebí | 0:3, 5:1 | |
Rájec-Jestřebí | Kuřim | 2:8, 12:1 | |
Soběšice | Rájec-Jestřebí | 1:1, 0:3 |
Výsledky utkání - starší přípravka
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - PODZIM 2013 (zápasy formou turnaje)
01.09.2013 21:37Okresní přebor - starší přípravka, skupina A (OFS Blansko)
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Knínice, Velké Opatovice | SO 31.8 v Rájci | 16:0, 10:0 |
Rájec-Jestřebí | Jedovnice, Adamov | SO 7.9 v Ráječku | |
Svitávka, Letovice | Rájec-Jestřebí | SO 14.9 ve Svitávce | 4:10, 2:3 |
Rájec-Jestřebí | Kunštát/Olešnice, Drnovice | SO 21.9 v Rájci | 2:9, 10:3 |
Lupůvka, Ráječko | Rájec-Jestřebí | SO 28.9 na Lipůvce | 1:6, 6:10 |
Rájec-Jestřebí | Lipovec/Vysočany, Sloup | SO 5.10 v Ráječku | |
Voděrady, Boskovice | Rájec-Jestřebí | SO 12.10 ve Voděradech | |
Rájec-Jestřebí | Blansko A,Blansko B | SO 19.10 v Rájci |