Výsledky utkání - dorost

Muži ,,B" - rozpis podzim 2016

31.08.2016 15:36
KDY SOUPEŘ KDE ČAS  SRAZ / ODJEZD
ÚT,ČT   Rájec 17:30-19:00 17:20  
NE 14.8. R - LÍPŮVKA ,,B" Rájec 13:45 12:45  
NE 21.8. VÍSKY ,,B" - R VÍSKY 14:00 12:45  
SO 27.8. DOUBRAVICE ,,B"- R DOUBRAVICE 16:30 15:30  
NE 4.9. R - RÁJEČKO ,,C" Rájec 13:15 12:15  
NE 11.9. VAVŘINEC ,,B"- R VAVŘINEC 16:00 14:45
NE 18.9. R - SKALICE ,,B" Rájec 12:45 11:45  
NE 25.9. LAŽÁNKY - R LAŽÁNKY 15:30 14:15  
NE 9.10. VODĚRADY - R VODĚRADY 15:00 13:45  
NE 16:10 R - JEDOVNICE ,,B" Rájec 12:15 11:15    

 

Nadstavbová část jaro 2015

06.05.2015 17:32

Jaro 2015

ROZLOSOVÁNÍ: Dorost – nádstavbová část

1.      8.5. -  14.15 - Rájec – V. Opatovice – sraz 13.15

2.      9.5. -  16.30 - Knínice - Rájec - odjezd  15.15

3.     17.5. - 14.15  - Rájec – Lysice/Kunštát – sraz 13.15

4.     24.5. - 14.30 - Letovice - Rájec – odjezd  13.15

5.     31.5. - 14.15 - Rájec – Knínice – sraz 13.15

6.       7.6. - 10.15 - Lysice/Kunštát – Rájec – odjezd 9.00

7.     14.6. - 14.15 - Rájec - Letovice – sraz 13.15

            8.     21.6. - 14.15 - V. Opatovice - Rájec – odjezd 12.45

Rozpis přípravných zápasů

10.12.2014 18:54

 ROZPIS TRÉNINKŮ A  PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ DOROSTU - JARO 2015

 

           
             
KDY SOUPEŘ HŘIŠTĚ ČAS  SRAZ/ODJEZD CO NÁVRAT/POZ. 
ÚT
So

od 17.01.15
Tělocvična
UT Rájec
18:30-20:00
10:00-11:30
18:15
09:45
trénink
trénink
 
Ne 15.02.15 Turnaj Letovice
 
Hala Letovice 08:00
 
07:15 halový turnaj cca 16:00
So 28.02.15 R - Ráječko
 
UT Boskovice
 
10:00
 
09:15 přípravný zápas  
NE 08.03.15 R - Boskovice   ml.dorost UT Boskovice 15:00 14:15 přípravný zápas  
Ne 15.03.15 R - muži Lažany UT Boskovice
 
17:00 16:15 přípravný zápas  
So 21.03.15 R - Blansko
ml. dorost
tréninkové hřiště Rájec 10:00 09:00 přípravný zápas podle počasí se upřesní hřiště (UT Brno) a čas zápasu
             
             
            1
             
             
             
             
             

 

DOROST - PODZIM 2014

25.08.2014 20:43

Okresní přebor, skupina A (OFS Blansko)

  PODZIM 2014 ROZPIS ZÁPASŮ      
             
KDY SOUPEŘ HŘIŠTĚ ČAS  SRAZ/ODJEZD CO VÝSLEDKY/BRANKY
ÚT,ČT   Rájec 17:30-19:00 17:15 TRÉNINKY  
SO 23.08.14 R - KNÍNICE Rájec 15:00 14:15 přípravné utkání 5:2 (0:2)
 
NE 31.08.14 R - SLOUP Rájec 13:45 12:45 mistr.utkání 11:0 (5:0)
NE 07.09.14 DRNOVICE - R Drnovice 13:45 12:45 mistr.utkání 2:3 (2:2)
NE 14.09.14 R - LIPŮVKA Rájec 13:15 12:15 mistr.utkání 0:1 (0:1)
NE 21.09.14 KOTVRDOVICE - R Kotvrdovice 13:15 12:00 mistr.utkání 0:7 (0:2)
NE 28.09.14 R - DOUBRAVICE Rájec 13:15 12:15 mistr.utkání 5:0 (4:0)
NE 05.10.14 R - OLOMUČANY Rájec 12:45 11:45 mistr.utkání 5:1 (3:0)
NE 12.10.14 ČERNÁ HORA - R Černá Hora 12:15 11:15 mistr.utkání  
NE 19.10.14 SLOUP - R Sloup 12:00 11:00 mistr.utkání  
NE 26.10.14 R - DRNOVICE Rájec 11:45 10:45 mistr.utkání  
SO 01.11.14 LIPŮVKA - R Lipůvka 11:15 10:00 mistr.utkání  
             
             

 

DOROST - PODZIM 2012

12.08.2012 15:33

Okresní přebor, skupina A (OFS Blansko)

Domácí Hosté Termín Výsledek
Rájec-Jestřebí Ráječko NE 02.09. 14:15 2:4 (1:2)
Adamov Rájec-Jestřebí NE 09.09. 13:45 1:2 (0:0)
Rájec-Jestřebí Kotvrdovice NE 16.09. 14:15 5:0 (3:0)
Černá Hora / Bořitov Rájec-Jestřebí NE 23.09. 13:15 0:2 (0:1)
Rájec-Jestřebí Sloup / Ostrov NE 30.09. 13:45 13:0 (5:0)
Olomučany Rájec-Jestřebí NE 07.10. 12:45 1:8 (0:3)
Rájec-Jestřebí Lipůvka NE 14.10. 12:45 1:1 (0:1)
Rájec-Jestřebí Jedovnice SO 20.10. 12:45 6:1 (2:1)