Výsledky utkání - muži
MUŽI - JARO 2013
03.11.2013 19:551. B třída, skupina A (JmKFS) JARO
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Řečkovice | NE 11.08. 16:30 | 2:0 |
Blansko B | Rájec-Jestřebí | SO 17.08. 16:30 | 0:2 |
Rájec-Jestřebí | Letonice | NE 25.08. 16:30 | 8:3 |
Bohdalice | Rájec-Jestřebí | SO 31.08. 16:30 | 1:1 |
Rájec-Jestřebí | Doubravice | NE 08.09. 16:30 | 4:0 |
Medlánky | Rájec-Jestřebí | SO 14.09. 16:00 | 0:3 |
Rájec-Jestřebí | Švábenice | NE 22.09. 16:00 | 5:0 |
Rájec-Jestřebí | Lipovec | NE 29.09. 16:00 | 0:0 |
Tišnov | Rájec-Jestřebí | NE 06.10. 15:30 | 0:1 |
Rájec-Jestřebí | Rousínov B | NE 13.10. 15:00 | 5:2 |
Čebín | Rájec-Jestřebí | NE 20.10. 15:00 | 1:1 |
Rájec-Jestřebí | Svratka Brno | NE 27.10. 14:30 | 3:1 |
Podolí | Rájec-Jestřebí | SO 02.11. 14:00 | 0:4 |
Řečkovice | Rájec-Jestřebí | SO 09.11. 14:00 |
Výsledky utkání - dorost
Jaro 2018
07.03.2018 15:22Rozpis jaro 2018 | ||||||
KDY | SOUPEŘ | KDE | ČAS | SRAZ / ODJEZD | CO | POZNÁMKA |
ÚT,ČT | Rájec | 17:30-19:00 | 17:20 | TRÉNINKY | ||
NE 25.3. | R - BOHUNICE | RÁJEC | 12:45 | 11:45 | mistr.utkání | |
NE 1.4. | R - ROUSÍNOV | RÁJEC | 13:15 | 12:15 | mistr.utkání | |
NE 8.4. | ŠLAPANICE - R | ŠLAPANICE | 13:15 | 11:30 | mistr.utkání | |
NE 15.4. | R - DĚDICE | RÁJEC | 13:15 | 12:15 | mistr.utkání | |
NE 22.4. | FKD - R | DRNOVICE | 13:15 | 11:30 | mistr.utkání | |
NE 29.4. | R - RÁJEČKO | RÁJEC | 13:45 | 12:45 | mistr.utkání | |
ÚT 1.5. | BOSKOVICE - R | BOSKOVICE | 10:00 | 9:00 | mistr.utkání | |
NE 13.5. | R - BUČOVICE | RÁJEC | 14:15 | 13:15 | mistr.utkání | |
NE 20.5. | SOBĚŠICE - R | SOBĚŠICE | 16:00 | 14:30 | mistr.utkání | |
NE 27.5. | R - KNÍNICE | RÁJEC | 14:15 | 13:15 | mistr.utkání | |
SO 2.6. | KUNŠTÁT - R | KUNŠTÁT | 14:15 | 13:00 | mistr.utkání | |
NE 10.6. | R - MS BRNO | RÁJEC | 14:15 | 13:15 | mistr.utkání | |
SO 16.6. | TIŠNOV - R | TIŠNOV | 13:15 | 12:00 | mistr.utkání |
Výsledky utkání - starší žáci
STARŠÍ ŽÁCI - 2013/2014
03.11.2013 20:451. třída starších žáků, skupina A (JmKFS)
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Boskovice | SO 24.08. 14:30 | 0:5 |
Bystrc | Rájec-Jestřebí | SO 31.08. 09:00 | 12:1 |
Rájec-Jestřebí | Bučovice | SO 07.09. 14:30 | 1:2 |
Šlapanice | Rájec-Jestřebí | SO 14.09. 09:00 | 2:1 |
Rájec-Jestřebí | Bohdalice | SO 21.09. 14:30 | 4:1 |
Rájec-Jestřebí | Svratka | SO 28.09. 14:30 | 0:2 |
Tišnov | Rájec-Jestřebí | SO 05.10. 14:30 | 2:2 |
Rájec-Jestřebí | Slavkov | SO 12.10. 14:30 | 3:1 |
Řečkovice | Rájec-Jestřebí | NE 20.10. 11:30 | 0.2 |
Rájec-Jestřebí | Kuřim | SO 26.10. 14:30 | 0:4 |
Soběšice | Rájec-Jestřebí | NE 03.11. 09:30 | 3:0 |
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Boskovice | Rájec-Jestřebí | SO 05.04. 14:30 | 4:0 |
Rájec-Jestřebí | Bystrc | NE 13.04. 09:00 | 3:0 |
Bučovice | Rájec-Jestřebí | SO 19.04. 14:30 | 1:2 |
Rájec-Jestřebí | Šlapanice | NE 27.04. 09:00 | 1:4 |
Bohdalice | Rájec-Jestřebí | SO 04.05. 10:30 | 2:2 |
Svratka | Rájec-Jestřebí | SO 10.05. 10:30 | 7:0 |
Rájec-Jestřebí | Tišnov | NE 18.05. 09:00 | 2:1 |
Slavkov | Rájec-Jestřebí | NE 25.05. 09:00 | 2:2 |
Rájec-Jestřebí | Řečkovice | NE 01.06. 09:00 | 1:2 |
Kuřim | Rájec-Jestřebí | NE 08.06. 09:00 | 1:0 |
Rájec-Jestřebí | Soběšice | NE 15.06. 09:00 | 3:0 kont. |
Výsledky utkání - mladší žáci
MLADŠÍ ŽÁCI - JARO 2013
07.04.2013 11:211. třída mladších žáků, skupina A (JmKFS)
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Slavkov | Rájec-Jestřebí | NE 14.04. 10:45 | 4:0 (2:0) |
Rájec-Jestřebí | Rousínov | SO 20.04. 13:00 | 5:8 (2:4) |
Slatina | Rájec-Jestřebí | SO 27.04. 11:15 | 9:0 (4:0) |
Rájec-Jestřebí | Svratka Brno B | SO 04.05. 13:00 | 0:12 (0:4) |
Řečkovice | Rájec-Jestřebí | NE 12.05. 10:00 | 2:2 (2:1) |
Rájec-Jestřebí | Boskovice | SO 18.05. 13:00 | 2:5 (1:2) |
ČAFC 2011 | Rájec-Jestřebí | NE 26.05. 10:45 | 4:2 (3:1) |
Rájec-Jestřebí | Tuřany | SO 01.06. 13:00 | 4:5 (2:3) |
Šlapanice | Rájec-Jestřebí | ÚT 04.06. 16:00 | 1:3 (0:1) |
Chrlice | Rájec-Jestřebí | NE 09.06. 10:45 | 3:5 (1:3) |
Rájec-Jestřebí | Kuřim | PÁ 14.06. 16:00 | 1:7 (0:1) |
Výsledky utkání - starší přípravka
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - PODZIM 2013 (zápasy formou turnaje)
01.09.2013 21:37Okresní přebor - starší přípravka, skupina A (OFS Blansko)
Domácí | Hosté | Termín | Výsledek |
Rájec-Jestřebí | Knínice, Velké Opatovice | SO 31.8 v Rájci | 16:0, 10:0 |
Rájec-Jestřebí | Jedovnice, Adamov | SO 7.9 v Ráječku | |
Svitávka, Letovice | Rájec-Jestřebí | SO 14.9 ve Svitávce | 4:10, 2:3 |
Rájec-Jestřebí | Kunštát/Olešnice, Drnovice | SO 21.9 v Rájci | 2:9, 10:3 |
Lupůvka, Ráječko | Rájec-Jestřebí | SO 28.9 na Lipůvce | 1:6, 6:10 |
Rájec-Jestřebí | Lipovec/Vysočany, Sloup | SO 5.10 v Ráječku | |
Voděrady, Boskovice | Rájec-Jestřebí | SO 12.10 ve Voděradech | |
Rájec-Jestřebí | Blansko A,Blansko B | SO 19.10 v Rájci |