Vítězné domácí loučení s podzimem.

27.10.2014 14:35

Na závěr domácí podzimní části sezóny na st. žáky čekal poslední tým soutěže, hráči z Rousínova.

Naše sestava opět nebyla kompletní. Tentokrát jsme museli řešit náhradu i za brankáře. Poučeni z posledních zápasů, jsme šli do utkání naplno od první minuty. To se také projevilo na skóre. Kluci spolupracovali a nebýt horlivosti při zakončení, mohlo být skóre mnohem vyšší než 5:0, když se šlo v poločase do kabin. Ve druhém poločase jsme se snažili šetřit hráče, kteří měli nastoupit k dalším zápasům, a to jak za mladší žáky, tak za dorost. Konečný výsledek 12:1 opět nevypovídá plně o průběhu zápasu. Šancí jsme měli na dalších deset branek.

Poděkování za výkon patří brankáři, kterého nechala ke konci zápasu obrana vyniknout svími chybami.

Poslední zápas nás čeká v Medlánkách, v boji o druhé místo podzimní tabulky. Snad nás bude alespoň na závěr sezóny plný počet a odehrajeme bojovný zápas.