Turnaj st.žáků v Pohořelicích

29.01.2014 13:04

V neděli 26.1. 2014 jsme odehráli velice silně obsazený halový  turnaj starších žáků. Pro naše kluky to byla možnost zahrát si proti hráčům krajského přeboru, ale hlavně obrovská zkušenost. Ve většině zápasů jsme tahali za kratší provaz a když už byla možnost získat alespoň bod, tak jsme se o ni vlastní chybou připravili a ve třech zápasech dostali v poslední minutě branku.

Jednotlivé výsledky, střelci a krátký komentář.

Rájec - Nordic 2:3, branky - Cehák, Dovrtěl - 2:0 jsme prohrávali, 3.minuty před koncem jsme srovnali na 2:2 a 50 sekund před koncem hlavou z autu - 2:3.

Rájec - Blansko 0:8, katastrofa - víc k tomu není co dodat.

Rájec - Kohoutovice 0:4, soupeř na úrovni Blanska, ale podstatně lepší výkon našich hráčů.

Rájec - FC Svratka - modří 1:2, branka - Perout a asi nejlepší náš zápas, ale bohužel 10 sekund před koncem utkání dostáváme branku z přímého kopu a prohráváme 1:2.

Rájec - FC Svratka - žlutí 1:2, branka Sekanina - opět dobrý zápas, ale se špatným koncem, když 30 sekund před koncem, po špatné rozehrávce a komunikaci trenér - hráč, inkasujeme druhou branku a prohráváme opět 1:2.

Rájec - Lískovec 0:8, naprosto odevzdaný výkon všech hráčů včetně brankáře a vysoká porážka od vítěze turnaje 0:8.

Trenéři: Dovrtěl Radek, Müller Radek