Starší žáci sezóna 2014-15 druhý zápas druhá výhra

31.08.2014 19:19

V prvním kole jsme porazili na domácím hřišti tým Žijeme hrou, po vynikajícim kolektivním výkonu 5:2.

Ve druhém kole jsme vyrazili na hřiště do Soběšic. Přes to, že nám chyběla polovina týmu, kterou museli nahradit mladší žáci, jsme opět předvedli výbornou hru. Tímto, bych chtěl mladší žáky pochválit za výborný přístup a poděkovat za pomoc k dosažení další výhry.

V prvním poločase jsme dokázali využít rychlý přechod do útoku a chyby soupeře v obraně ke vstřelení tří branek. V druhém poločase na nás soupeř více zatlačil a povedlo se mu snížit stav až na 3:4. Po té zapojil do útočení i brankáře. Po trestném kopu na ztrátě míče, na tuto taktiku doplatil. Opět jsme využili rychlého a přímočarého přechodu do útoku a vstřelili rozhodující pátý gól. Pochvalu si opravdu zaslouží celý tým, který se navzájem doplňoval, povzbuzoval a fandil. V příštím kole hrajeme doma s Tišnovem. Snad už bude tým kompletnější a předvede opět to nejlepší co v něm je.