Soupeř nad naše síly

20.10.2014 18:46

V neděli jsme na domácí půdě, sehráli zápas s vedoucím týmem soutěže.

Na obou stranách byla znatelná nervozita a obavy o výsledek. Nikdo nechtěl dělat chybu a usnadnit tak soupeři cestu ke vstřelení gólu. Prvních 15 minut se odehrávalo na středu hřiště. Jako první udeřil náš tým a s trochou štěstí dokázal skóroat. S přibívajícím časem se začal projevovat problém s zdravotním stavem našeho brankáře. K to se nakupilo několik chyb při trestných kopech na naši branku a výsledkem byl poločasový stav 1 : 2. Snažili jsme se do druhého poločasu udělat několik změn ve hře i v rozestavění hráčů. Obraz hry se sice zlepšil, ovšem konečný výsledek 1 : 3 celkem spravedlivě vypovídá o silách na obou stranách. Samozřejmě, že jsme měli smolu při zakončení, zdravotní problémy více hráčů, také nervozita z předešlích nezdarů, ovšem musím přiznat,že soupeř byl lepší a vyhrál opravdu zaslouženě.

Nezbývá, než se upnout k dalšímu zápasu s Rousínovem a vítězstvím se odrazit od špatných výsledků a napravitpohled fanoušků na náš tým.