První porážka v jarní části

27.05.2013 08:20

Zápas v Židenicích nás zcela zaslouženě připravil o jarní neporazitelnost. Náš soupeř byl po celý zápas lepší po všech stránkách. Lépe se pohyboval, kombinoval, byl důraznější a většině hráčů někteří naši kluci nestačili ani rychlostně.

Židenice mohly po 10.minutách vést 5:0, ale jen díky výborně chytajícímu Michalovi jsme drželi do 23.minuty stav 0:0 a do poločasu šli s výsledkem jen 2:0. Druhý poločas začal stejně jako první, jen s tím rozdílem, že jsme dostali tři branky hned v úvodu a ne na konci poločasu. Pak se hra trošku srovnala a my dali z ojedinělé akce branku na 1:5, ale v samotném závěru nás domácí znovu uzamkli před naším vápnem a přidali ještě dvě branky.

Další zápas hrajeme doma s mužstvem Tuřan ve 14:30, sraz hodinu před začátkem zápasu.