Příprava v Boskovicích

23.08.2013 12:26

Naši mladší žáci odehráli ve čtvrtek 15.8.2013 přípravné utkání s Boskovicemi. Domácí nastoupili do prvního poločasu ve velice silné sestavě a prakticky naše kluky do ničeho nepustili a do poločasu vedli 5:0.Po přestávce Boskovice postavili novou sedmičku hráčů, zápas se vyrovnal a nám se podařilo vstřelit alespoň dvě branky. Konečný výsledek zápasu  byl 6:2.

Branky: Žáček 2x.

V našem mužstvu je v současné době pouze pět našich hráčů, protože máme jen jednoho ročník 2001 a čtyři  ročník 2002. Zbytek mužstva tvoří hráči z okolí.  Lukáš Žáček, Jan Fiala - Drnovice, Ondřej Tenora, Marek Maňoušek, Filip Sehnal - Doubravice, Jan Frýdek - Černá Hora a Luboš Hruška - Vavřinec.

Mladší žáci zahájí sezónu 24.8.2013 na domácím hřišti s Boskovicemi. Začátek utkání je ve 13:00hod. Sraz 12:15hod.