Poslední utkání: Trápením ke kráse

21.10.2012 11:53

V posledním podzimním kole, které sehráli naši dorostenci v okresním přeboru, skupině A se naši kluci k vítězství museli nejprve protrápit. Nakonec však utkání skončilo vítězstvím a kluci si připsali další tři body do tabulky.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. SK Jedovnice 6:1 (2:1)

Dorost, Okresní přebor, skupina A
sobota, 20. říjen 2012, 12.45
Střelci: Orel, Opatřil, Sedláček 2, Janík, Hrazděra
Sestava Rájce: Jelínek, Klimeš, Hajný, Nevřiva – Opatřil – Zřídkaveselý (80. Hrazděra), Dvořák, Sedláček, Janík – Kubásek (45. Kunc), Orel.

V posledním utkání podzimní části jsme přivítali nebezpečné Jedovnice. Od první minuty jsme se do soupeře „obuli“ a hned v první minutě Orel po důrazném průniku mezi obránci nedal hostujícímu obránci šanci. Do 20. minuty jsme na hřišti dominovali, měli jsme dobrý pohyb a dařili se nám přihrávky. Soupeře jsme několikrát zatlačili do jeho pokutového území a vynutili si tak několik rohových kopů, z jednoho dobře zahraného kopu od Dvořáka dal naši druhou branku hlavou Opatřil. Od 25. minuty jsme ale zřejmě v domnění dvoubrankového vedení přestali hrát a mysleli si, že zbytek zápasu se nějak dohraje. Bohužel se tomu tak nestalo, soupeř toto vycítil a po chybě v obraně jsme dovolili soupeři do poločasu skórovat. Začátek druhé poločasu byl ještě horší, než konec prvního. Hra neměla žádný nápad, žádnou myšlenku a chyběla snad i chuť hrát. Do 60. minuty nás soupeř zatlačil a vyslal několik nebezpečných střel, se kterými poradil výborně chytající brankář Jelínek. V 65. minutě přišel zlom a to akcí hodné publikování do fotbalových učebnic. Přihrávka do krajního prostoru, rychlé zatažení míče, dvě kličky, tlak ostatních hráčů do vápna, přesná přihrávka, puštění míče a střela na bránu! Nádherná akce, kterou zakončoval Sedláček. Od této chvíle jsme na hřišti byli opět pouze my. A ještě ke všemu začal úřadovat rozhodčí, který nám pískl penaltu (zřejmě revanš za nepísknuté v Adamově), kterou proměnil opět Sedláček. Do konce utkání se ještě prosadil střelou z dálky Janík a důrazem v malém vápně Hrazděra.

Naše nejbližší soupeře v tabulce – Lipůvka a Ráječko – čekají ještě dva zápasy a jestli vše vyhrají, půjdou v tabulce obě mužstva o bod před nás. Do jarní části nám nezbývá nic jiného, než tvrdě pracovat, abychom v jarní části byli ještě více úspěšnější, než do teď.

Aktuální výsledky soutěže - dorost

Dorost - Okresní přebor, skupina A - 9. kolo

04.09.2012 07:36
Domácí Hosté Skóre Branky
Jedovnice Lipůvka 6:2 (1:1) Vymazal David 3, Galita Jan, Kalina Jaroslav, vlastní - Nešetřil Milan, Šanca Adam
Ráječko Olomučany 11:0 (7:0) Divácký Vavřinec 3, Mosler Tomáš 2, Horák Michak, Hübner Tomáš, Kolář Jakub, Nečas Roman, Sedlák Petr, Vomočil Petr
Adamov Sloup/Ostrov 6:2 (1:2) Žižka Adam 3, Fejfárek Petr 2, Didi Nicolas - Andrlík Radek 2
Kotvrdovice Č.Hora/Bořitov 5:0 (5:0) Hořava Jiří, Navrátil Pavel, Šenk Jakub, Keprt Daniel, vlastní