Podzimní počasí přineslo povinné body

08.10.2012 07:01

Aktualizováno: Vložena aktuální tabulka a výsledky soupeřů.

Dorost v další kole zajížděl k utkání na promoklé hřiště do Olomučan. Podzímní počasí však přineslo dorostencům další body a upevnili si tak vedení v tabulce okresního přeboru, skupiny A.

Sokol Olomučany vs. MKZ Rájec-Jestřebí 1:8 (0:3)

Dorost, Okresní přebor, skupina A
neděle, 7. října 2012, 12.45
Střelci: Orel 3, Janík 2, Dvořák 2, Sedláček.
Sestava Rájce: Jelínek – Klimeš (46. Kubásek) Hajný, Nevřiva – Opatřil – Zřídkaveselý (80. Hrazděra), Dvořák, Sedláček, Janík  – Pokorný (70. Hepp), Orel.

Do Olomučan jsme přijeli s nutností výhry, abychom se udrželi v boji o vedoucí místo bv tabulce. Počasí bylo velice nepříznivé a v podstatě pomohlo domácímu týmu k přijatelné porážce, neboť hlavně druhý poločas nebylo možné předvádět naši kombinační hru. Hřiště bylo prosáklé vodou a v některých místech se tvořily kaluže, přes které nebylo možné ani vést míč. V prvních deseti minutách zápasu se opět projevila naše největší slabina a to je proměňování šancí. Třikrát jsme se ocitli oči v oči s domácím brankářem a nic. Naštěstí čtvrtou tutovku jsme již využili, čímž jsme se uklidnili a do konce poločasu jsme dali ještě další tři branky. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Stejně tak probíhal i druhý poločas, kdy se už ale nedal hrát fotbal. Kluci se protrápili (kvůli počasí) do konce zápasu, přidali tři branky, bohužel jsme ale neudrželi čisté konto, což je jediná kaňka na zápase.

Za týden nás čeká utkání podzimu, ve kterém přivítáme silný tým z Lipůvky. Bude se hrát o první místo v tabulce, proto by jsme byli rádi, kdyby nás přišlo podpořit více diváků.

Všem hráčům patří za přístup a hlavně za výkon v dnešním utkání poděkování a pochvala. Kéž by podobných zápasů bylo více.

Aktuální výsledky soutěže - dorost

Dorost - Okresní přebor, skupina A - 9. kolo

04.09.2012 07:36
Domácí Hosté Skóre Branky
Jedovnice Lipůvka 6:2 (1:1) Vymazal David 3, Galita Jan, Kalina Jaroslav, vlastní - Nešetřil Milan, Šanca Adam
Ráječko Olomučany 11:0 (7:0) Divácký Vavřinec 3, Mosler Tomáš 2, Horák Michak, Hübner Tomáš, Kolář Jakub, Nečas Roman, Sedlák Petr, Vomočil Petr
Adamov Sloup/Ostrov 6:2 (1:2) Žižka Adam 3, Fejfárek Petr 2, Didi Nicolas - Andrlík Radek 2
Kotvrdovice Č.Hora/Bořitov 5:0 (5:0) Hořava Jiří, Navrátil Pavel, Šenk Jakub, Keprt Daniel, vlastní