Horká půda v FKD schlazena

23.09.2014 20:47

K těžkému zápasu jsme zajížděli do Drnovic a opět v nekompletní sestavě.

Od prvního doteku s míčem se nás soupeř snažil dostat pod tlak. Na tento styl hry jsme hledali delší dobu odpověď a dělali přitom v obraně dost chyb. Jakmile jsme dostali více klidu na kopačky, hned se nám dařilo dostávat míč dál od branky, kde jsme na to zvyklí a kde si sním již záloha a útok věděli rady. Ještě do polačasu kluci předvedli pár krásných akcí. Ze dvou z nich také padli góly. Ani ve druhém poločase jsme nepolevili, což se projevilo i na skóre. V 50 minutě došlo k zaváhání v našem brankovišti a nešťastnému vlastnímu gólu. Ani to se však neprojevilo na výkonu Rájeckého týmu. Za stavu 5 : 1 jsme si mohli dovolit i střídání brankáře a dát tak šanci se ukázat naší dvojce. Nervózní a rozhádaný soupeř již nic víc nepředvedl.

Po hezkém kolektivním výkonu a to včetně ml. žáků, kterým patří poděkování za povzbuzování znějící na celý stadión, jsme dobili fotbalový stánek, na němž se hrávala naše nejvyšší soutěž i mezinárodní zápasy.