Body i šampaňské z derby si po dvaceti letech odvezli Bořitovští

02.09.2012 18:44

Je za námi další fotbalový víkend. Bohužel pro rájecký fotbal nepříliš vydařený. Zvítězit se o víkendu podařilo pouze mladším žákům. U mužů skončilo "Derby mužů po dvaceti letech" mezi Rájcí a Bořitovem lépe pro hosty. Hráči si tak odvážejí 3 body a dokonce ve střelecké soutěži diváků si odváží jejich diváci i šampaňské. A navíc v dalším kole se bude A-tým muset obejít bez Sedláka, který byl v utkání po dvou žlutých kartách vyloučen. Utkání s Bořitovem si projděte minutu po minutě, máme pro Vás report z utkání.

Další derby sehráli dorostenci. V jejich utkání proti Ráječku se body získat nepodařilo a nevyšel jim ani vstup do nové sezony a po vydařené přípravě.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. Sokol Bořitov 1:3 (0:0)

Muži, 1. A třída JmKFS, skupina A, 4. kolo
neděle, 2. září 2012, 16.30
Branky: 46. Tajnai - 52. Bezděk, 72. Feifer, 80. Kneis.
ŽK: 22. Tajnai, 32. Vágner, 39. a 61. Sedlák, 85. Štrof - 31. Janíček, 34. Jelínek.
ČK: 61. Sedlák.
Více o utkání a tentokrát minutu po minutě se dočtete ZDE!

MKZ Rájec - Jestřebí vs. SK Olympia Ráječko 2:4 (1:2)

Dorost, Okresní přebor, skupina A, 1. kolo
neděle, 2. září 2012, 14.15

MKZ Rájec - Jestřebí vs. Slavkov 1:9 (1:4)

Starší žáci, 1. třída JmKFS, skupina A, 2. kolo
neděle, 2. září 2012, 9.00
Branky Rájce: Dovrtěl Radek (pen.)

MKZ Rájec - Jestřebí vs. Slavkov 5:2 (1:1)

Mladší žáci, 1. A třída JmKFS, skupina A, 2. kolo

Letovice vs. MKZ Rájec - Jestřebí 0:13 (0:7)

Starší přípravka, Přípravné utkání
pátek, 31. srpna 2012, 17.00
Střelci Rájce: Ševčík Jakub 3, Dovrtěl Jakub 3, Kala 3, Štěpánek, Koumar, Hruška, Šváb

Nejbližší utkání

FOTBAL SE BLÍŽÍ

09.03.2015 09:56

UŽ necelí měsíc do prvního mistrovského utkání a to výlet do Řečkovic tak pojeďte odjezd je 28.3.2015 v 13:30 samotný zápas začíná v 15:00 proti domácímu celku který se nachází na 14.místě tabulky 1.B třídy skupiny A z počtem 8 bodů a pasivním skore 15:27 tak pojdme podpořit rájecké Áčko na venkovním zápase a udělat jím domácí kulisu