Artézia Cup
9. ročník zimního turnaje O pohár města Boskovice – Artézia cup
Pořadatel: Služby Boskovice, s.r.o.
Partner: Pivovary Lobkowicz – pivovar Černá Hora
Termín: 1. 2. 2014 - 8. 3. 2014
Začátky utkání: dle rozlosování
Hřiště: hraje se umělé trávě III.generace v Boskovicích
Startovné: 6900,-Kč-uhraďte převodem na účet č. 35 – 2095650207/0100
do 31. 12. 2013 (var.symboly jsou: Blansko 940101, Kunštát 940102, Rájec 940103 a fakturační adresu zašlete na e-mail:strya.sb@boskovice.cz
Rozhodčí: zajistí pořadatel ve spolupráci s OFS Blansko
Občerstvení : zajistí pořadatel na každé utkání čaj
Ceny: obdrží první 3 družstva
1.místo:putovní pohár + pohár + věcná cena
2.místo: pohár + věcná cena
3.místo: pohár + věcná cena
Systém turnaje : hraje se každý s každým. O pořadí rozhoduje:
1. počet bodů
2. vzájemný zápas
3. skóre
4. vyšší počet vstřelených branek
5. los
Dresy: nutný telef.kontakt zástupců klubů předem, příp.rozlišovací dresy
Hrací doba : 2x45 minut
Střídání : je povoleno střídat libovolný počet hráčů,vystřídaný hráč se smí vrátit na hřiště
Pravidla : hraje dle platných pravidel fotbalu
Účastníci: 1. Boskovice
2. Blansko starší dorost
3. Kunštát
4. Rájec - Jestřebí
5. Boskovice starší dorost
Kontakty na jednotlivá družstva:
Boskovice- Jan Havlíček, tel.724987923
Blansko dorost – Hynek Jarůšek, tel.603719414,hynek.jarusek@ckdblansko.cz
Kunštát – František Tenora, tel.602 705 916,františek.tenora@tiscali.cz Rájec – Jestřebí – Jaroslav Málek, tel.724059702, maljarek@seznam.cz
Boskovice dorost – Milan Strya, 606902523, strya.sb@boskovice.cz
Odměny rozhodčím : hlavní rozhodčí 200Kč/utkání, asistent 100Kč/utkání,bez cestovného.
Mimo utkání do turnaje mají jednotlivá družstva rezervovány termíny pro přátelská utkání. Tato utkání se platí zvlášť a nejsou součástí startovného v turnaji.
Rozlosování ZT
So 1.2. 13.00 Boskovice – Kunštát
So 8.2. 12.30 Kunštát – Boskovice st.dorost
Ne 9.2. 14.00 Boskovice – Blansko st.dorost
So 15.2. 15.00 Kunštát – Rájec
So 22.2. 12.00 Rájec – Blansko st.dorost
16.00 Boskovice – Boskovice dorost
Ne 2.3. 10.00 Kunštát – Blansko dorost
12.00 Rájec – Boskovice dorost
So 8.3. 11.30 Boskovice dorost – Blansko dorost
Ne 9.3. 12.45 Boskovice – Rájec