3. kolo aneb Rousínov vs. MKZ Rájec

16.09.2012 16:10

Utkání, které bylo ovlivněno nedostatkem hráčů této věkové kategorie také dopadlo bohužel vysokou prohrou.

Framoz Rousínov vs. MKZ Rájec - Jestřebí 7:1 (4:1)

1. třída mladších žákl, skupina A - JmKFS
neděle, 9. září 2012, 9.00
Střelci Rájce: Dovrtěl Jakub (pen.)
Diváků: 35.

Tesne pred utkaním jsme se dozvěděli, že naši svěřenci bohužel k naší smůle nedojedou ať už z důvodu zranění či ukázky seskoku padákem. Díky tomu se promítla tato věková indispozice, když hráči mladších žáků museli nastoupit v kategorii starších žáků a za mladší pak v základní sestavě nastoupili čtyři hráči přípravky.

Po zhruba patnácti minutach jsme prohrávali jiz dva nula a do poločasu jsme dostali ještě další dve branky. Těsně před poločasovou přestávkou byl podkopnut nas mlady nadějny Teo Švec a nařízený pokutový kop proměnil mazák tohohle týmu Jakub Dovrtěl.

Do druhé poloviny jsme nastupovali se změnou v brance. Místo Michala Šamšule nastoupil brankář přípravky Ondřej Koumar. Do konce utkání jsme po několika hrubkách dostali ještě další branky a utkání skončilo 7:1.

Klukům, kteří se dostavili na utkani bych chtěl moc poděkovat za skvělý výkon bohužel se špatným výsledkem.