ZT Boskovice: Výhra nad ČAFC Brno

20.03.2013 07:06

V sobotu, 16. 3. 2012 sehráli starší žáci další z utkání na zimním turnaji v Boskovicích. Tentokrát na umělém povrchu nastoupili proti ČAFC Brno a po poločasové remíze začali soupeře ve druhé polovině přehrávat a zvítězili.

Rájec vs. ČAFC Brno 6:2 (1:1)

Za mrazivého, ale pěkného  počasí jsme v zápase s ČAFC předvedli opět dobrý výkon a zápas poměrně jednoznačně vyhráli 6:2. První poločas byl hodně vyrovnaný a po zásluze skončil 1:1. Ve druhém poločase začali kluci soupeře přehrávat jak kombinačně, tak nasazením z čehož pramenily šance, které jsme dokázali proměnit. Pochvala za předvedený výkon pak patří celému mužstvu. Jen tak dál, kluci.

Sestava: Šamšula, Koumar  –   Šamalík, Čada, Perout, Pycun, Andrlík -  Dovrtěl R, Dobeš, Vomočil, Burgr -  Kunc, Novák.

Střelci a asistence: Novák 3+1, Kunc 1+1, Vomočil 1+1, Burg 1+0, Dovrtěl R 0+2, Dobeš 0+1.