ČK, příp. ŽK

Sestava

Šamšula –   Čada, Perout, Dovrtěl , Müller, Prudký, Burgr, Cerhák, Jarůšek, Koumar, Žáček, Dovrtěl J, Kuchař, Maňoušek.

Komentář

Do zápasu jsme vstoupili nad očekávání dobře a už ve 4.minutě jsme se po pěkné akci  Štěpána Burgra po pravé straně a jeho přesné nahrávce na zcela osamoceného Martina Jarůška ujali vedení 1:0. Další šance jsme ale neproměnili a to bylo pro další průběh utkání rozhodující. Hosté z Bučovic se postupně rozehráli, hra se vyrovnala a v 17.minutě po akci z levé strany a následném centru jsme si vstřelili vlastní branku.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním přidat nějakou branku a zápas vyhrát. To se nám bohužel nepodařilo, ale právě naopak. Po skrumáži na velkém vápně, asi 8.minut před koncem zápasu, proti nám nařídila paní rozhodčí  trestný kop a Bučovice se z něho ujali vedení 2:1. My jsme za této situace vrhli všechny síly do útoku, ale srovnat se nám už nepodařilo. Je to opravdu škoda, protože jsme mohli v tomto zápase i vyhrát.

Další zápas hrajeme v sobotu 14.9.2013 ve Šlapanicích. Odjezd na zápas je v 7:15 od hříště. Začátek zápasu je v 9:00hod.