Starší žáci porazili v přípravě i Blansko

10.04.2013 12:17

Místo prvního jarního kola, které bylo kvůli špatnému terénu odloženo, jsme odehráli přátelské utkání s Blanskem na umělé trávě v Boskovicích.

MKZ Rájec-Jestřebí vs. FK Blansko 6:2 (3:0)

Sobota, 6. dubna 2013, přátelské utkání
Střelci branek: Dobeš 2x, Novák 2x, Dovrtěl 1x, Vomočil 1x.
Sestava: Šamšula – Čada, Perout, Andrlík, Müller - Dovrtěl R, Dobeš, Vomočil, Burgr, Jarůšek -  Kunc, Novák.

Do zápasu jsme šli s tím, že nás soupeř na podzim porazil vysoko 12:3 a nebude to pro nás lehké utkání. Již od prvních minut se ale ukázalo, že Blansko není  v optimální formě. Během patnácti minut jsme vedli 3:0 a do poločasu jsme nastřeli ještě dvě tyčky. Druhý poločas se  Blansku podařilo čtrnáct minut před koncem snížit na 2:3, ale místo očekávaného tlaku Blanska přišel náš drtivý tlak a další tři branky v síti soupeře. Konečný výsledek 6:2 byl z pohledu Blanska ještě milosrdný, protože jsme v zápase nastřelili celkem tři tyčky a neproměnili ještě další čtyři brankové příležitosti.

Všichni naši kluci předvedli nadprůměrný výkon, za který bych jim chtěl poděkovat a doufám, že se dobré výkony v přípravě přenesou i do jarní části soutěže.