Překvapivé, ale zcela zasloužené vítězství

04.09.2013 08:27

Mladší žáci nastoupili proti Bystrci v kompletní sestavě se všemi posilami a na hře to bylo znát. Od první minuty se do soupeře pustili a v 15té minutě už vedli 3:0. Bohužel se tímto vedením nechali ukolébat a neproměnili několik vyložených brankových příležitostí. Přesto jsme šli do kabin s vedením 4:2.

Druhý poločas začal opět našim náporem, ale bohužel i neproměňováním našich šancí, což se nám mohlo v závěru zápasu vymstít, protože Bystrci se 5 minut před konce zápasu podařilo snížit na 4:3. Naštěstí hned z protiútoku jsme dali po pěkné individuální akci Honzi Fiali na 5:3 a o výsledku utkání bylo rozhodnuto.

Branky: Žáček 2x, Fiala 2x, Dovrtěl 1x.

Sestava: Koumar – Tenora, Maňoušek, Sehnal, Plch, Švec, Dovrtěl, Fiala, Hruška, Frýdek, Žáček.