Předehrávka v Boskovicích

15.05.2013 20:56

V pondělí jsme sehráli opět zajímavý zápas na hřišti Boskovic. Opět rozdílný poločasy. Tentokrát jsme první půlku odehráli vcelku dobře oproti druhé.

První poločas se odehrával nahoru a dolů a padalo hodně branek, když poločas skončil 5:5.

Zase jsme neproměnili spoustů gólových šancí, které jsme si vytvořili, každý zápas je skoro jak přes kopírák.

Ve druhé půlce Boskovice pozměnili sestavu a začali dominovat na hřišti, hlavě domácí hráč Alexa s č.10, který dál poloviny branek svého mužstva.

Domácí byli herně lepší a za druhý poločas nás téměř do ničeho nepustili. My jsme přestali hrát to co jsme předváděli v prvním poločase, chyběla tam přesná nahrávka, pohyb a hlavně střelba na bránu.

Boskovice - Rájec  10:5 (5:5)

Branky: Tsekhonya, Ševčík Jakub, Dovrtěl, Hruška, Kala

Sestava: Koumar - Dovrtěl, Šváb, Ševčík Jakub, Ševčík Jan, Tsekhonya - Kala, Hruška, Nezval, Málek, Štěpánek