Lipůvka - MKZ 1:3  (1:2)

Branky: Sedláček, Opatřil z pen., Burgr

Sestava: Daniel Janík - Klimeš, Opatřil, Kubásek - Pokorný, Dominik Janík, Burgr, Dobeš - Kunc, Sedláček, Šamalík

Náhradníci: Schuch, Perout, Dovrtěl

Zápas s Lipůvkou, měl být jasnou záležitostí pro Rájecký tým, aniž bych chtěl snižovat soupeřovu úroveň, podle předešlích výsledků, jsme byli favority na zisk tří bodů..
Ještě neuplynula první minuta utkání a vše nasvědčovalo tomu, že vše běží tak jak má. První gól padl po krásné přímočaré kombinační akci. Bohužel na dlouhé chvíle poslední. Soupeř  vycítil svoji šanci a začal se čím dál tím více prosazovat v osobních soubojích. Občas za hranicí faulů, ale rozhodčí nechával hře volný průběh. Z takové hry vzešlo logické vyrovnání skóre. Naštěstí po několikátém faulu ve vápně nařídil penaltu. Tu jsme dokázali využít a opět se dostat do vedení. Zbytek zápasu si náš tým zřejmě představoval, že se soupeř porazí sám. Spousta nepřesností, nekoncentrovanost, málo krátkých přihrávek, málo spolupráce směřovala k dramatickému závěru, kdy mohla rozhodnout sebemenší chyba.
O konečném výsledku 3:1 jsme rozhodli až samém závěru zápasu, kdy soupeř hrál bez vyloučeného hráče.
Věřím,že v zájmu týmu jsme se ponaučili z podceňování soupeře a ostatní zápasy odehrajeme v plném nasazení celých 90 minut.

Další soupeř: 22.9. Svitávka - MKZ  od  13:15