Neuvěřitelně šťastný konec

09.05.2013 20:10

Dnes jsme sehráli další zápas a to s Blanskem, které na jaře hraje ve velmi dobré formě a ještě neztratili ani bod. Opět zápas dvou rozdílných poločasů.

Rájec - Blansko  5:5 (1:5)

Branky: Kala - 3, Dovrtěl, Málek

Sestava: Koumar - Šváb, Dovrtěl, Ševčík Jakub, Ševčík Jan, Plch - Kala, Málek, Hruška, Nezval

Chtěli jsme navázat na hru, kterou jsme předváděli na Lipůvce.První půlku se nám to vůbec nedařilo a byli jsme aktivní, neustále jsme se schovávali za soupeře a nechtěli hrát fotbal. Prostě řečeno bylo to bez šťávy, nikdo si nenabíhal a nikdo nechtěl míč. Sice jsme se dostali do vedení krásnou střelou Kuby Dovrtěla, ale to bylo z naší strany vše v 1 pol.

Ondra Koumar nás dvakrát podržel fantastickými zákroky, ale do šaten jsme šli za nepříznivého stavu 1:5 pro hosty.

O přestávce jsme si řekli co musíme udělat, aby utkání pro nás nedopadlo katastrofálně a klukům jsem řekl, že když nám Blansko mohlo dát pět branek v první půlce, tak proč my bychom nemohli dát tolik branek ve druhé půlce.

Druhý poločas už byl o mnoho lepší, paradoxně pravý opak prvního poločasu. Začali jsme si nahrávat, nabízet se a hlavně střílet na bránu.

Postupem času nám to tam začalo padat a sám jsem byl překvapem jak kluci ožili a hecli se a bojovali do poslední minuty.

V poslední minutě jako by kluky někdo polil živou vodou a vstřelili vyrovnávající gól.

Chtěl bych vyzvdvyhnout hlavně brankáře a kapitána Ondru Koumara, protože co předvedl ve druhé půlce, to bylo neuvěřitelný a přiváděl hostující hráče k šílenství. Jeho akrobatické zákroky v bráně by mohli závidět i dospělý brankáři.

Výsledek připomíná spíše hokejový utkání.