Nešťastná porážka na Lipůvce

06.05.2013 20:20

Dnes jsme dohrávali zápas s Lipůvkou, který byl před 14 dny odložen pro nemoc našich hráčů. Na zápas už s námi odjel i uzdravený Jakub Dovrtěl a na hře to bylo znát.Zápas byl hodně vyrovnám a možná bych si tvrdil říct,že jsme měli malinko navrh v prvním poločase, ale žádná střela se neuchytila mezi tři tyče.Oba golmani byli neustále v pohotovosti.

Domácí stále nakopávali dlouhé míče na svého nejlepšího hráče Švaňhela, ale naše obrana se s ním vypořádala a do ničeho ho nepustila.

Do druhé půli jsme nastoupili aktivněji než domácí a šli jsme víc po vítězství. Což se také podařilo a šli jsme dovedení krásnou střelou, kterou vyslal Kryštof Plch. Později jsme měli další dvě gólový šance,ale bohužel jsme je neproměnili a domácí toho využili a srovnali. Jak se říká: Nedáš,dostaneš!

Do konce zápasu zbývalo ještě dost času a po přímém kopu Jakuba Dovrtěla, jsme se opět dostali do vedení. Místo aby jsme zápas dohráli v klidu, tak zničeho nic jsme začali dělat zbytečné chyby a čtyři minuty před konce inkasovali gól na 2:2.

Opět se ukázalo jako v předchozích utkání, že neproměňujeme jasné šance.Mohli jsme jít v závěru zase do vedení, ale domácí brankář Ševčík byl na místě a z rozehrání nám utekl Švaňhal a v předposlední minutě nám dal branku a bylo po zápase.

Tentokrát jsme předvedli výborný výkon, za který se nemusíme stydět, jen co na zápase je smutné, že odjíždíme bez bodu, protože jsme měli na to, abychom si minimálně bodík odvezli. Divákům se zápas musel líbít. Klukům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon a snad se ta naše smůla už přetrhne a kluci si vychutnají vítězství, dnes k tomu měli opravdu blízko. Ještě jednou, kluci děkuji za výkon.

Lipůvka - Rájec  3:2 (0:0)

Branky: Plch, Dovrtěl.

Sestava: Koumar - Ševčík Jakub, Dovrtěl, Šváb, Ševčík Jan, Plch - Kala, Nezval, Málek, Tsekhonya, Štěpánek.