Muži vstoupili do nové sezony v 1. A třídě prohrou
První domácí utkání svěřenců Jaroslava Málka nedopadlo asi podle představ fanoušků. Rájecký A tým vstoupil do nového ročníku soutěže v 1. A třídě, skupině A prohrou proti Šlapamicím. V dalším kole narazí v okresním derby na Kunštát, který dnes zvítězil nad Dobšicemi na domácí půdě 2:0. Další utkání vnaší skupině sehráli doma sehráli i Bořitovští, kteří remizovali s Miroslaví 1:1, díky trefě Bezděka.
V krajském přeboru mužů stojí za zmínku výsledek derby Blansko vs. Boskovice, které skončilo nerozhodně 1:1. Ráječko podlehlo na půdě Kyjova 2:1.
Rájec-Jestřebí vs. SK Šlapanice 0:2 (0:1)
Branky: Kahoun, Kočí.
A2A - I.A třída dospělých - skupina A
VÝSLEDKY | |||
Domácí | Hosté | Skóre | Poznámka |
Sn Brno | Jevišovice | 1:1 (0:0) | Branky: Havel - Kráčman |
Rájec-Jestřebí | Šlapanice | 0:2 (0:1) | Branky: Kahoun, Kočí |
Kunštát | Dobšice | 2:0 (1:0) | Branky: Crhák, Preč |
Líšeň B | Vojkovice | 3:1 (1:0) | Branky: Bezděk, Buc, Daněček - Brychta |
Bořitov | Miroslav | 1:1 (1:0) | Branky: Bezděk - Pešek |
Zbýšov | Šaratice | 1:1 (0:0) | Branky: vlastní - Ptáček |
Tasovice B | Hrušovany | 1:3 (1:1) | Branky: Čop - Gábor 2, Iran |
TABULKA | |||||||
Tým | Z | + | 0 | - | Skóre | B | |
1. | Líšeň B | 1 | 1 | 0 | 0 | 3: 1 | 3 |
2. | Hrušovany | 1 | 1 | 0 | 0 | 3: 1 | 3 |
3. | Kunštát | 1 | 1 | 0 | 0 | 2: 0 | 3 |
4. | Šlapanice | 1 | 1 | 0 | 0 | 2: 0 | 3 |
5. | Bořitov | 1 | 0 | 1 | 0 | 1: 1 | 1 |
6. | Zbýšov | 1 | 0 | 1 | 0 | 1: 1 | 1 |
7. | Sn Brno | 1 | 0 | 1 | 0 | 1: 1 | 1 |
8. | Jevišovice | 1 | 0 | 1 | 0 | 1: 1 | 1 |
9. | Šaratice | 1 | 0 | 1 | 0 | 1: 1 | 1 |
10. | Miroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1: 1 | 1 |
11. | Tasovice B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1: 3 | 0 |
12. | Vojkovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1: 3 | 0 |
13. | Rájec-Jestřebí | 1 | 0 | 0 | 1 | 0: 2 | 0 |
14. | Dobšice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0: 2 | 0 |
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO | |||
Domácí | Hosté | Termín | Den |
Šlapanice | Hrušovany | 19.08. 16:30 | NE |
Tasovice B | Jevišovice | 18.08. 16:30 | SO |
Šaratice | Sn Brno | 18.08. 16:30 | SO |
Miroslav | Zbýšov | 19.08. 16:30 | NE |
Vojkovice | Bořitov | 18.08. 16:30 | SO |
Dobšice | Líšeň B | 18.08. 16:30 | SO |
Rájec-Jestřebí | Kunštát | 19.08. 16:30 | NE |