MKZ vs. Sloup/Ostrov

30.09.2012 11:03

Aktualizováno: Vložen komentář trenéra a aktuální tabulka.

Dorost v tomto kole hostil na domácí půdě svého soupeře z letní předsezoní přípravy. Tehdy porazili naši kluci hráče Sloupa, který je v kategorii dorostu spojen s hráči Ostrova u Macochy, vysoko 7:0. A nejlépe pro hosty neskončilo ani dnešní mistrovské utkání, když příděl byl téměř dvojnásobný a utkání skončilo nakonec 13:0 pro naše kluky.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. Sloup/Ostrov 13:0 (5:0)

Dorost, Okresní přebor, skupina A
neděle, 30. září 2012, 13.45
Střelci: Orel 3, Janík 3, Dvořák 2, Sedláček, Klimeš, Pokorný, Hajný, Opatřil.
Sestava Rájce: Jelínek - Zřídkaveselý, Opatřil, Hajný, Nevřiva - Kejha (82. Stejskal), Sedláček, Dvořák, Janík (75. Horák) - Bíza, Orel (50. Pokorný).
Sestava Sloupu/Ostrova: Žák - Fíbek, Razák, Vymazal, Šindelka Stanislav, Tejkal, Burgr, Čípek, Andrlík, Dobšíček, Šindelka Roman.

V dalším domácím utkání jsme konečně předvedli, co umíme a v jakém stylu chceme divákům předvádět, jak je fotbal krásný. Až na patnácti minutovou ledabylou mezihru v prvním poločase poté, co jsme dali druhou branku, jsme jednoznačně ovládali zápas a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Od první minuty jsme na soupeře „vlítli“ jako uragán a po sedmi minutách jsme vedli 2:0. Bohužel naše vedení bylo na psychiku našich hráčů moc rychlé, což znamenalo jejich přesun do nižší koncentrace a do pocitu, že vše je jasné a vše půjde samo. Soupeř naše rozpoložení využil a začal nás po dobu zmíněných patnácti minut přehrávat. Naštěstí naše obrana pracovala opět bezchybně a soupeře jsme do žádné šance nepustili. V závěru prvního poločasu jsme se opět probrali a začali soupeři ukazovat, co je fotbal a co je kombinační hra. Výsledkem byli další tři branky a vedení v poločase 5:0 a to ještě zůstali některé šance nevyužity.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v kombinační hře, u všech míčů jsme byli včas, obrana vyhrávala všechny hlavičkové souboje z nakopávaných míčů, naši záložníci vyhrávali osobní souboje a výbornými přihrávkami zásobovali naše útočníky, kteří v tomto utkání konečně předvedli celou svoji sílu. Do soupeřovy branky jsme za druhý poločas nasázeli ještě osm branek, což umožnilo prostřídání všech možných hráčů. Hráčů bylo dnes na utkání 18!!, takže bohužel na všechny se nedostalo, ale určitě je to příslib do budoucna, neboť určitě přijde doba nemocí a zranění, kdy bude každý náhradník potřeba. I střídající hráči předvedli, že fotbal hrát umí, a že i naše střídačka je v současné době hodně silná.

Všem hráčům patří za přístup a hlavně za výkon v dnešním utkání poděkování a pochvala. Kéž by podobných zápasů bylo více.

Aktuální výsledky soutěže - dorost

Dorost - Okresní přebor, skupina A - 9. kolo

04.09.2012 07:36
Domácí Hosté Skóre Branky
Jedovnice Lipůvka 6:2 (1:1) Vymazal David 3, Galita Jan, Kalina Jaroslav, vlastní - Nešetřil Milan, Šanca Adam
Ráječko Olomučany 11:0 (7:0) Divácký Vavřinec 3, Mosler Tomáš 2, Horák Michak, Hübner Tomáš, Kolář Jakub, Nečas Roman, Sedlák Petr, Vomočil Petr
Adamov Sloup/Ostrov 6:2 (1:2) Žižka Adam 3, Fejfárek Petr 2, Didi Nicolas - Andrlík Radek 2
Kotvrdovice Č.Hora/Bořitov 5:0 (5:0) Hořava Jiří, Navrátil Pavel, Šenk Jakub, Keprt Daniel, vlastní