Jaro zahájeno: Derby v Bořitově skončilo dělbou bodů

Po dlouhé zimní přestávce odjeli muži k prvnímu jarnímu kolu. To bylo sehráno v nedalekém Bořitově. A jak toto derby komentoval trenér Málek?

Sestava: Polák - Štrof, Hejč, Klimeš, Vágner - Kučera (Tajnai Michal), Sedlák, Šmerda, Navrátil - Tajnai Martin, Klicpera.
Do hry byli připraveni zásahnout i náhradníci - Tajnai Michal, Palkanynec, Klíma.
ŽK: Sedlák, Navrátil.
Rozhodčí: Mach, Vévoda, Jelínková.

Na velmi špatně připraveném, spíše nepřipraveném, hřišti, jsme sehráli vcelku vyrovnané utkání, ve kterém jsme si vytvořili více šancí ke vstřelení gólu, než domácí tým. V prvním poločase měl první šanci zápasu Martin Tajnai, který jen těsně minul branku soupeře. Gólu jsme se dočkali v 25.minutě, kdy se krásně, z přímého kopu, trefil Lukáš Vágner. Domácí měli v prvním poločase pouze jednu šanci, po jediném zaváhání naší obrany. V druhém poločase byli asi prvních 10 minut aktivní domácí, ale pak jsme byli již my, lepším týmem. Měli jsme několik šancí ke skórování, při jedné šanci běžel Martin Klicpera sám na brankáře, byl podražen zezadu a k údivu všech, dostal domácí stoper pouze žlutou kartu. V Bořitově to však asi tak již chodí. Z následného přímého kopu nastřelil Martin Šmerda břevno. I když jsme byli lepší, inkasovali jsme hlavou z rohového kopu, asi v 70.minutě. Nakrátko poté, domácí trefili tyčku krásnou střelou asi z 25 metrů. My jsme měli největší šanci v 90.minutě, avšak Martin Šmerda nezakončil přesně.

Utkání jsme neodehráli špatně, udělali jsme minimum chyb v obraně a všichni hráči hráli s patřičným nasazením. Teprve další zápas na kvalitnějším hřišti, však ukáže, jak na tom doopravdy jsme. Příští zápas hrajeme se Zbýšovem, a pokud myslíme na záchranu, musíme zvítězit.

09.03.2015 09:56

UŽ necelí měsíc do prvního mistrovského utkání a to výlet do Řečkovic tak pojeďte odjezd je 28.3.2015 v 13:30 samotný zápas začíná v 15:00 proti domácímu celku který se nachází na 14.místě tabulky 1.B třídy skupiny A z počtem 8 bodů a pasivním skore 15:27 tak pojdme podpořit rájecké Áčko na venkovním zápase a udělat jím domácí kulisu