Rájec : Drnovice 6 : 0 ( 2 : 0 )

Branky: Opatřil, Kunc, Pokorný, Sedláček, Janík, Schuch

Sestava: Daniel Janík - Šamalík, Opatřil, Kubásek - Janík Dominik - Pokorný, Dvořák, Burgr, Zřídkaveselý - Kunc, Sedláček

Náhradníci: Schuch, Dobeš

Poslední zápas první poloviny základní části OP dorostu jsme sehráli na domácím hřišti, před zraky fanoušků dychtících po vítězství.
Soupeř, zřejmě po shlédnutí tabulky nekladl nijak velký odpor a po 15. minutách jsme vedli 2 : 0. Těžko se hladá motivace, předvádět hezký fotbal, když se soupeř nesnaží alespoň o skorigování skóre. Zbytek poločasu byl prostě nuda a na začátku druhé poloviny nic nenasvědčovalo tomu, že se na obrazu hry něco změní. Přesto, že jsme si v kabině pár věcí vyříkali a shodli se, že tudy cesta nevede, domácí diváky jsme nepotěšili. A tak o největší vzrušení na hřišti se začal starat rozhodčí. Svými výroky dal najevo, že je pánem na hřišti on. Nejdřív nechal vyniknout domácího gólmana po vymyšlené penaltě. Po té několik zákroků nechtěl vidět, aby vše dohnal nesmyslnými žlutými kartami. Koruny všemu dal nepochopitelně odpískanou penaltou pro domácí, za stavu 6 : 0. Asi kompenzace za vedení celého zápasu...
Z celého zápasu, je nejhezčí výsledek. Škoda, že venku hrajeme hezčí fotbal, než před zraky domácího publika. Snad se předvedeme vdalším kole, kdy hostíme na našem hřišti Olomučany.