Další domácí vítězný zápas

07.09.2014 21:26

Ve třetím kole jsme přivítali soupeře z Tišnova. Těžko na začátku sezóny někoho považovat za silného nebo slabšího soupeře. Ovšem hned první akce ukázala naši sílu. Po několika přihrávkách padl první gól. A to byl jen začátek. Již v páté minutě jsme vedli 3:0. Poločas končil za stavu 6:0. Opět se na výsledku podepsal výkon celého týmu, přesto že branky vstřelili jen dva hráči. Těžko motivovat tým k dalším brankám a tak i přes veškerou snahu, padl v druhém poločase již jen jeden gól.

Velkou pochvalu si zaslouží středová řada, za první poločas. Ve druhé půli dostala šanci se předvést i obrana společně s brankářem.

Další zápas nás čeká v Drnovicích. Pravděpodobně jeden z nejtěžších zápasů podzimní části. S přihlédnutím na početnou marodku, to nebude nic jednoduchého.