Další body z venku

24.09.2012 06:49

Dorost má za sebou další utkání v okresním přeboru. Tentokrát hráli dorostenci venku na půdě Černé Hory, kde sehráli utkání proti sloučenému týmu dorostu Černá Hora-Bořitov. Díky této výhře se navíc dorostenci dostali do čela tabulky okresního přeboru, druhá Lipůvka je o dva body za nimi, má však zápas k dobru.

Černá Hora/Bořitov vs. MKZ Rájec - Jestřebí 0:2 (0:1)

Dorost, Okresní přebor, skupina A
neděle, 23. září 2012, 13.15
Střelci Rájce: Orel, Dvořák
Sestava Rájce: Jelínek - Zřídkaveselý, Hajný, Nevřiva – Opatřil – Bíza (86. Kubásek), Dvořák, Sedláček, Janík – Pokorný (Kejha), Orel

K dalšímu utkání jsme přijeli do Černé Hora s cílem získat tři body. Od první minuty jsme byli lepším týmem, soupeře jsme opět jako v minulém utkání nepustili do naší šestnáctky. Hra se odehrávala většinou na soupeřově polovině, méně na naší. Naše obrana opět perfektně pracovala až na pár výjimek, do míčů jsme chodili včas a nebojácně, obzvlášť Nevřiva a Opatřil a z obrany jsme se i snažili zakládat kombinační akce. Středová řada taktéž domácí záložníky jednoznačně předčila jen nám chyběla finální přihrávka na nabíhající útočníky. V kombinaci nám vázly přihrávky do běhu, neustále se nám stávalo, že jsme se přihrávkami „na paty“ sami zbytečně brzdili, stejně tak jsme hodně míčů ztráceli vlastní nezodpovědností při rozehrání. Deset minut před koncem jsme svůj tlak zúročili vedoucí brankou Orla po krásné umístěné střele k tyčce.

Druhý poločas byl ještě jednoznačnější než první, ale ta koncovka! Soupeř se na naši polovinu dostal pouze nakopnutých míčích po rozehrání z našich faulů a náš brankář pouze třikrát sbíral nakopnuté míče do vápna. Soupeře jsme přitlačili k jeho vápnu, do kterého jsme se ale nebyli zpočátku schopni rychlou kombinací dostat. Až po jedné z kombinací a po faulu na Dvořáka rozhodčí správně zapískal penaltu a sám Dvořák ji proměnil. Od tohoto okamžiku do závěru jsme měli tři vyložené šance, kdy naši hráči stáli sami před vynikajícím domácím brankářem, ale bohužel se projevila naše velice špatná koncovka a branku jsme již nedali.

Aktuální výsledky soutěže - dorost

Dorost - Okresní přebor, skupina A - 9. kolo

04.09.2012 07:36
Domácí Hosté Skóre Branky
Jedovnice Lipůvka 6:2 (1:1) Vymazal David 3, Galita Jan, Kalina Jaroslav, vlastní - Nešetřil Milan, Šanca Adam
Ráječko Olomučany 11:0 (7:0) Divácký Vavřinec 3, Mosler Tomáš 2, Horák Michak, Hübner Tomáš, Kolář Jakub, Nečas Roman, Sedlák Petr, Vomočil Petr
Adamov Sloup/Ostrov 6:2 (1:2) Žižka Adam 3, Fejfárek Petr 2, Didi Nicolas - Andrlík Radek 2
Kotvrdovice Č.Hora/Bořitov 5:0 (5:0) Hořava Jiří, Navrátil Pavel, Šenk Jakub, Keprt Daniel, vlastní