1. kolo aneb derby MKZ vs. Ráječko

02.09.2012 19:10

První utkání v okresním přeboru dorostu a navíc derby odehráli dorostenci. Bohužel nedopalo podle představ jak trenérů tak hráčů a body si odvezli hosté z Ráječka.

MKZ Rájec - Jestřebí vs. SK Olympia Ráječko 2:4 (1:2)

Okresní přebor, skupina A, 1. kolo
neděle, 2. září 2012, 14.15
Střelci Rájce: Nevřiva, Janík.
ŽK: Sedláček - 0.
Sestava Rájce: Kejha - Zřídkaveselý, Hajný (46. Kubásek), Opatřil, Nevřiva - Bíza, Sedláček (71. Hrazděra), Dvořák, Janík - Orel, Pokorný
Sestava Ráječka: Růžička - Sedlák, Hájek, Horák, Jabůrek, Vomočil, Divácký, Ševčík, Kolář, Žůrek, Hubner

Naprostý nezmar a nemohoucnost nás provázela po celé utkání s Ráječkem. Nedařilo se nám nic, co patří k modernímu fotbalu a to jak po kolektivní stránce, tak po umění jednotlivců. Na prstech jedné ruky by se daly napočítat přesné přihrávky za celý zápas, na prstech druhé ruky počet vyhraných osobních soubojů. O zdravé tvrdosti (až na dva hráče), se nedá mluvit vůbec. V obraně jsme od první minuty špatně na krajích obsazovali soupeřovi útočníky, přes které nám do vápna chodily nebezpečné centry, po jednom z nich šel soupeř do vedení. Druhou branku jsme obdrželi z přímého kopu. V závěru poločasu jsme po rohu vyrovnali a zdálo se, že do druhé půle vstoupíme se snahou se o výsledek poprat. Hned na začátku jsme se dostali po krásné přihrávce do tutovky, ale náš útočník však únik na samotného brankáře nevyužil. A jak to tak bývá z protiútoku a po hrubce na kraji obrany jsme dostali třetí gól. Na ten jsme ještě odpověděli po střele zpoza vápna a zdálo se, že by jsme mohli soupeře zatlačit. To nám ale překazila další hrubka ve středu obrany a výsledek byl dokonán.

Aktuální výsledky soutěže - dorost

Dorost - Okresní přebor, skupina A - 9. kolo

04.09.2012 07:36
Domácí Hosté Skóre Branky
Jedovnice Lipůvka 6:2 (1:1) Vymazal David 3, Galita Jan, Kalina Jaroslav, vlastní - Nešetřil Milan, Šanca Adam
Ráječko Olomučany 11:0 (7:0) Divácký Vavřinec 3, Mosler Tomáš 2, Horák Michak, Hübner Tomáš, Kolář Jakub, Nečas Roman, Sedlák Petr, Vomočil Petr
Adamov Sloup/Ostrov 6:2 (1:2) Žižka Adam 3, Fejfárek Petr 2, Didi Nicolas - Andrlík Radek 2
Kotvrdovice Č.Hora/Bořitov 5:0 (5:0) Hořava Jiří, Navrátil Pavel, Šenk Jakub, Keprt Daniel, vlastní